=> Elite Screens TE135HR2 CineTension2 Electric Projection Screen (135" 16:9 AR)(Rear Projection) Cheapest Price
Buy Elite Screens TE135HR2 CineTension2 Electric Projection Screen (135" 16:9 AR)(Rear Projection) Today.
The Cinetension2 is an electric screen that utilizes the side tension reinforcement design for the ultimate control in screen flatness and picture clarity. A wide array variety of screen materials are available; CineWhite, with its multi-purpose design is the most universal material for today’s latest DLP projectors in either residential or commercial presentations. CineGrey, enhances black levels for lower contrast home theater projectors. PowerGain reinforces color reproduction focusing the image intensity for a mind-blowing home theater experience in either a full or moderately controlled ambient light environment. AcousticPro is our new line of material combining sound transparent micro-perf technology with your big screen experience. The Cinetension2 screen is designed for easy installation and comes fully assembled in sizes ranging from 84” to 200” with custom options up to 300”. It is a self-contained operational product with internal Infrared and Radio Frequency receive
Buy Elite Screens TE135HR2 CineTension2 Electric Projection Screen (135" 16:9 AR)(Rear Projection) today at best price. Have you read customer review about this Elite Screens TE135HR2 CineTension2 Electric Projection Screen (135" 16:9 AR)(Rear Projection)? You should read our reviews, features and description about Elite Screens TE135HR2 CineTension2 Electric Projection Screen (135" 16:9 AR)(Rear Projection) to help you make a decision today.
Elite Screens TE135HR2 CineTension2 Electric Projection Screen (135" 16:9 AR)(Rear Projection)
amlink/B003HHXVPE/idlink gamimg//41hj63Sg6PL.jpgwimg
==>> Check Today PRICE HERE<<==ditutup
Elite Screens TE135HR2 CineTension2 Electric Projection Screen (135" 16:9 AR)(Rear Projection) Features: